Audio show 2014

W najbliższą sobotę i niedzielę (8-9 listopada 2014) odbędzie się w Warszawie Audio Show – doroczna wystawa sprzętu audio i kina domowego, jedna z największych tego typu imprez w Europie. Ci którzy interesują się tematyką audiofilską, wiedzą doskonale o co chodzi. Tych, którzy się mniej interesują, chciałbym gorąco zachęcić do odwiedzenia wystawy. Jak na każdej wystawie można tam będzie obejrzeć różne urządzenia, niekiedy dość szokujące jeśli chodzi o formę i cenę. Ale będzie też można posłuchać, jak brzmi muzyka odtwarzana na sprzęcie za setki tysięcy złotych. To bardzo ciekawe doświadczenie, które warto zaliczyć. Jedni doznają olśnienia i zaczną poszukiwać sposobów polepszenia dźwięku w swoich systemach muzycznych, inni popukają się w głowę i skonstatują: o co ten cały hałas? Ale ani jedni, ani drudzy nie oprą się niezaprzeczalnemu urokowi przedmiotów pięknych, luksusowych i drogich. Już sam rzut oka na urządzenia zaprezentowane na poniższych zdjęciach jest wart zachodu. A będą one wystawione na Audio Show.

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj. Odbywa się ona w hotelach: Sobieski, Golden Tulip i Bristol w sobotę 8 listopada w godzinach 10.00 – 20.00 i w niedzielę 9 listopada w godzinach 10.00 – 18.00.

Gramofon Transrotor Artus za 480 tys. złotych: cud techniki, audiofilska nirvana, czy przerost formy nad treścią?

Kolumny Vivid Audio Giya G1. Kosztują 220 tys. złotych (para), wyglądają odlotowo, a jak grają?

Mark Levinson – monofoniczne końcówki mocy za 120 tys. złotych.

Łza się kręci w oku – marka Technics powraca. I to w jakim stylu!

Głośniki MBL – absolutnie niepowtarzalne, oparte na innej zasadzie odtwarzania dźwięku, niż w innych kolumnach. Produkt dla milionerów.

Projektor Sony Digital Cinema 4K. Nie jest mały, nie jest ładny, nie jest tani. Obraz jaki daje jest nieprawdopodobny. Tylko dla tej prezentacji warto odwiedzić Audio Show.

Kolumny Boenicke W8 wykonane z litego drewna. Oto jak wyglądają w naturze i jak w przekroju. Niewiarygodne!

Wiele osób twierdzi, że to najdoskonalsze kolumny głośnikowe świata: mierzące ponad dwa metry wysokości Focal Grande Utopia, za jedyne 585 tys. złotych (para). Będzie ich można posłuchać w hotelu Sobieski na parterze.

 

2 komentarze

  1. LT 09/03/2015
    • Jan Adamski 09/03/2015

Zostaw komentarz