Foto_8

Foto: JanAdamski.eu

Jan Himilsbach, w filmie Andrzeja Kondratiuka – „Wniebowzięci”, wypowiada wiekopomną kwestię: „Każdy człowiek musi sobie trochę polatać”. Idąc za jego przykładem, obwieszczam niniejszym nie mniej ważki pogląd: każdy człowiek musi sobie trochę poblogować. No cóż… lubię pisać o sprawach, które mnie pasjonują. Mój blog startuje w lipcu. Lubię lato, gdy mogę uprawiać kwiatki w swoim ogródku, a wieczorami przesiadywać na tarasie i popijać wino. Jestem domatorem i rzadko udaję się gdzieś dalej. Jeśli już, to żeby popływać na windsurfingu lub pojeździć na nartach.

Foto_9

Foto: JanAdamski.eu

Lubię słuchać muzyki – najchętniej odtwarzanej z płyt winylowych.

Foto_10

Foto: JanAdamski.eu

Nie oglądam telewizji, ani nie słucham radia. Kontakt ze światem zapewnia mi Internet, który ma tę przewagę nad radiem i telewizją, że to ja decyduję, co czytam i oglądam. Nie lubię, gdy czyni to za mnie specjalista od robienia wody z mózgu, który podsuwa mi gotowe opinie. Jestem wrogiem terroru poprawności politycznej, czemu daję wyraz w dziale „Świat wokół nas”.

Zdjęcia ptaków prezentowane w dziale „Ptaki” są mojego autorstwa. Autorką zdjęć stylizacji jest Małgorzata.

Foto_12

Foto: JanAdamski.eu

Będę bardzo wdzięczny, jeśli w komentarzach nie będziecie używać formy „Pan”, zwracając się do mnie. Ja, odpowiadając, też nie będę używał Pan/Pani.

Wyrażam zgodę na kopiowanie i wykorzystywanie zdjęć i tekstów prezentowanych na blogu, pod warunkiem podania źródła.