Audio show 2014

W najbliższą sobotę i niedzielę (8-9 listopada 2014) odbędzie się w Warszawie Audio Show – doroczna wystawa sprzętu audio i kina domowego, jedna z największych tego typu imprez w Europie. Ci którzy interesują się tematyką audiofilską, wiedzą doskonale o co chodzi. Tych, którzy się mniej interesują, chciałbym gorąco zachęcić do odwiedzenia wystawy. Jak na każdej wystawie można tam będzie obejrzeć różne urządzenia, niekiedy dość szokujące jeśli chodzi o formę i cenę. Ale będzie też można posłuchać, jak brzmi muzyka odtwarzana na sprzęcie za setki tysięcy złotych. To bardzo ciekawe doświadczenie, które warto zaliczyć. Jedni doznają olśnienia i zaczną poszukiwać sposobów polepszenia dźwięku w swoich systemach muzycznych, inni popukają się w głowę i skonstatują: o co ten cały hałas? Ale ani jedni, ani drudzy nie oprą się niezaprzeczalnemu urokowi przedmiotów pięknych, luksusowych i drogich. Już sam rzut oka na urządzenia zaprezentowane na poniższych zdjęciach jest wart zachodu. A będą one wystawione na Audio Show.

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć tutaj. Odbywa się ona w hotelach: Sobieski, Golden Tulip i Bristol w sobotę 8 listopada w godzinach 10.00 – 20.00 i w niedzielę 9 listopada w godzinach 10.00 – 18.00.

Artus

Gramofon Transrotor Artus za 480 tys. złotych: cud techniki, audiofilska nirvana, czy przerost formy nad treścią?

ferrari_tricolour_g1

Kolumny Vivid Audio Giya G1. Kosztują 220 tys. złotych (para), wyglądają odlotowo, a jak grają?

1212levin_promo_

Mark Levinson – monofoniczne końcówki mocy za 120 tys. złotych.

technics

Łza się kręci w oku – marka Technics powraca. I to w jakim stylu!

MBL

Głośniki MBL – absolutnie niepowtarzalne, oparte na innej zasadzie odtwarzania dźwięku, niż w innych kolumnach. Produkt dla milionerów.

Sony-4K

Projektor Sony Digital Cinema 4K. Nie jest mały, nie jest ładny, nie jest tani. Obraz jaki daje jest nieprawdopodobny. Tylko dla tej prezentacji warto odwiedzić Audio Show.

Audio_02

Kolumny Boenicke W8 wykonane z litego drewna. Oto jak wyglądają w naturze i jak w przekroju. Niewiarygodne!

00_GrandeUtopiaEMGold_01

Wiele osób twierdzi, że to najdoskonalsze kolumny głośnikowe świata: mierzące ponad dwa metry wysokości Focal Grande Utopia, za jedyne 585 tys. złotych (para). Będzie ich można posłuchać w hotelu Sobieski na parterze.

 

2 komentarze

  1. LT 09/03/2015
    • Jan Adamski 09/03/2015

Dodaj komentarz