Lista przebojów z Instagrama część VI

lista przebojów z Instagrama

Lista przebojów z Instagrama, którą publikuję trzy razy w ciągu roku, to wybór tych instagramowych postów z mojego konta, które uzyskały największą liczbę polubień (czyli lajków). Publikuję je właśnie w kolejności odpowiadającej liczbie polubień, zaczynając od najpopularniejszych. Muszę tu dodać, że od czasu do czasu zamieszczam na moim koncie zdjęcia fragmentaryczne, pokazujące zbliżenia; a to butów, a to krawata, a to poszetki. I tego typu zdjęcia zawsze odnotowują zdecydowanie mniej lajków – dlatego nie ma ich w tym zestawieniu. Za to premia w postaci zwiększonego zainteresowania jest przeważnie wtedy, gdy na zdjęciu jestem w towarzystwie innych osób. Czego dowodem zdjęcie, które uplasowało się na pierwszym miejscu.

Zdjęcie użyte jako post w Instagramie było w rzeczywistości tylko pewnym fragmentem większej całości. Żeby się dopasować do formatu Instagrama, musiałem je tak przyciąć, że jedna z osób – Mateusz – znalazła się poza kadrem. Bolałem nad tym, gdyż było to postępowanie nie fair wobec Mateusza. Dlatego z radością publikuję teraz zdjęcie w pełnej okazałości. No, może z tą pełną okazałością to nie do końca prawda, bo teraz z kolei, musiałem się dostosować do szablonu bloga, co znów zmusiło mnie do przycięcia zdjęcia; tym razem od dołu 🙂 Zdjęcie pochodzi z sesji fotograficznej dla firmy Bonus MG, w której pomagałem przy stylizacjach. Były tam bowiem m.in. fotografowane garnitury uszyte według mojego projektu, z przeznaczeniem dla studniówkowiczów. Żeby nie było wątpliwości: to nie są te garnitury, które widać na zdjęciu powyżej. Moje garnitury studniówkowe mają charakter wieczorowy i pojawiają się w drugiej części filmu wklejonego poniżej. Bo tak się złożyło, że film z tej samej sesji znalazł się na drugim miejscu listy przebojów. Dodam, że film uzyskał równy tysiąc polubień, ale miał aż 18.537 wyświetleń. Uważam, że jest to wynik imponujący, jeśli wziąć pod uwagę, że liczba obserwatorów mojego konta na Instagramie, wynosi 17 tysięcy.

Spośród wszystkich zaprezentowanych zdjęć, jedno odbiega charakterem od pozostałych. Jest to grafika powstała z przetworzenia zdjęcia, a autorem grafiki jest mój facebookowy znajomy Khaled Aljaber z Abu Zabi. Khaled stworzył cały plakat, który miał udawać plakat reklamowy hollywoodzkiego filmu. Udawał bardzo udanie, ale niestety znów instagramowy format zmusił mnie do cięć. W zestawieniu poniżej zamieszczam plakat w całości, ale na Instagramie – dolna część z napisami – była obcięta. Ciekawe czy gdybym zamieścił plakat w całości, uzyskałby jeszcze więcej lajków?

Prezentowana lista przebojów jest już szóstym wydaniem. Na siódme zapraszam pod koniec kwietnia.

lista przebojów z Instagrama

lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagramalista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama

5 komentarzy

  1. Anna Piątkowska 04/01/2019
    • Jan Adamski 04/01/2019
      • Anna Piątkowska 05/01/2019
  2. Barbara 07/01/2019

Dodaj komentarz