Zdjęcia Geoffa Longforda

Zdjęcia Geoffa Longforda

Obserwuję na Instagramie konta wielu osób, które amatorsko fotografują ptaki. Zdjęcia jakie tam zamieszczają, charakteryzują się nierzadko najwyższym stopniem profesjonalizmu, zatem ogląda się je z wielką przyjemnością. Ponadto pozwalają mi one poznawać nowe gatunki ptaków, jeśli osoby fotografujące mieszkają w jakichś odległych krajach, w różnych strefach klimatycznych.

Jak to często bywa w przypadku Instagrama, osoby, których konta ja obserwuję, obserwują z kolei moje konto. Ja nie publikuję na nim wprawdzie zdjęć ptaków, ale kto powiedział, że miłośnik ptaków nie może być równolegle fanem klasycznej męskiej elegancji? Tak więc niekiedy nawiązuję relacje z ludźmi z bardzo odległych zakątków świata. Ja lajkuję i komentuję ich zdjęcia ptaków, oni lajkują i komentują moje stylizacje.

Zatem aż się prosi, żeby w blogowym dziale PTAKI, zaprezentować – od czasu do czasu – zdjęcia wykonane przez moich instagramowych znajomych. Dziś pierwszy z nich: Geoff Longford, mieszkający w Sydney, w Australii. Warto odwiedzić jego instagramowe konto, gdzie oprócz zdjęć ptaków publikuje także zdjęcia innych przedstawicieli australijskiej fauny.

Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda Zdjęcia Geoffa Longforda

Dodaj komentarz