Lista przebojów z Instagrama część XII

lista przebojów z Instagrama

Lista przebojów z Instagrama to wspólny tytuł wpisów, w których przedstawiam te spośród zdjęć zamieszczonych na moim koncie w Instagramie, które uzyskały największą liczbę polubień czyli lajków, w okresie mniej więcej czterech miesięcy. Co znaczy, że lista pojawia się jako wpis blogowy trzy razy w ciągu roku. Zdjęcia, które znalazły się w dwunastym notowaniu mojej listy, były publikowane na Instagramie od maja do sierpnia br. Zdjęcia są oczywiście uszeregowane w kolejności od największej liczby uzyskanych lajków, poczynając od zdjęcia poniżej. Zdjęcie główne powyżej, pełni rolę ilustracyjną, ale też znajduje się w zestawieniu na pozycji 9, z 814 polubieniami. Pozycję każdego zdjęcia i liczbę polubień można odczytać gdy najedzie się kursorem na zdjęcie. W lewym dolnym rogu ekranu pojawia się wówczas kod zdjęcia, a na jego końcu (przed oznaczeniem .jpg) widać pozycję w zestawieniu i liczbę lajków. Np. zdjęcie główne wpisu ma kod kończący się na: 9_814, zaś zdjęcie otwierające listę przebojów, ma kod kończący się na: 1_1031.

Śledzenie liczby polubień, odpowiadanie na liczne komentarze a także śledzenie popularności moich zdjęć w obrębie hashtagów, którymi zostały oznaczone, to świetna zabawa, która jednak zabiera sporo czasu. Czytelnikom, którzy nie korzystają z Instagrama i siłą rzeczy nie wiedzą o różnych jego niuansach spieszę wyjaśnić, że zdjęcia można oznaczać hashtagami, których rolą jest łączenie tych zdjęć w grupy, co umożliwia ich obserwowanie przez większą liczbę użytkowników Instagrama. Hashtag to dowolne słowo (lub kilka słów pisanych łącznie) poprzedzone znakiem: #. Są hashtagi bardzo popularne, które grupują po kilkaset milionów zdjęć, a są też takie, którymi oznaczono pojedyncze zdjęcia. Każdy hashtag ma swój własny ranking popularności (zależny od tego ile osób kliknie na dane zdjęcie). Jeśli oznaczy się zdjęcie jakimś popularnym hashtagiem i ono trafi na czołówkę rankingu popularności, to zdjęcie może zobaczyć nawet kilkanaście milionów osób. Prawdę mówiąc niewiele z tego wynika, ale zabawa jest przednia 🙂 Kilka razy zdarzyło mi się, że moje zdjęcia trafiały na czołowe miejsca rankingu popularnych hashtagów. Chyba największym osiągnięciem na tym polu było zdjęcie moich butów marki Meka/Nord, z plecionki w kolorach białym, niebieskim i granatowym (te buty widać na zdjęciach nr 3, 15 i 30 poniżej), które przez dwa dni utrzymywało się na pierwszym miejscu rankingu hashtagu #shoes, który gromadzi 110 milionów zdjęć.

Tyle tytułem wstępu; zapraszam do obejrzenia moich zdjęć, które zostały najlepiej przyjęte przez użytkowników Instagrama w ciągu ostatnich miesięcy.

lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama lista przebojów z Instagrama

14 komentarzy

 1. Grey Eagle 04/09/2020
  • Jan Adamski 04/09/2020
   • J.Ty. 04/09/2020
    • Jan Adamski 04/09/2020
   • Paweł 06/09/2020
    • Jan Adamski 06/09/2020
   • Łukasz 12/09/2020
 2. Mario 06/09/2020
 3. Dariusz 10/09/2020
  • Jan Adamski 10/09/2020
 4. Maciej 07/10/2020
  • Jan Adamski 07/10/2020
 5. Gisch 17/10/2020
  • Jan Adamski 17/10/2020

Dodaj komentarz