Lista przebojów z Instagrama, notowanie #16

lista przebojów

Po raz kolejny publikuję wybór zdjęć, które cieszyły się największą popularnością na moim koncie na Instagramie. Tym razem są to zdjęcia z przedziału czasowego od czerwca do początku października tego roku. Jako miarę popularności traktuję liczbę polubień czyli lajków. Jeśli ktoś jest ciekawy jaką liczbę polubień uzyskały poszczególne zdjęcia, to wystarczy najechać na zdjęcie kursorem i spojrzeć na kod zdjęcia, który pojawi się w lewym, dolnym rogu ekranu. Na końcu tego kodu (przed rozszerzeniem .jpg) znajdują się liczby informujące o pozycji w zestawieniu i liczbie polubień. Np. zdjęcie poniżej ma oznaczenie 1_1083 co znaczy, że jest na pierwszym miejscu listy przebojów i uzyskało 1083 polubienia. To miłe, że obserwatorom mojego konta najbardziej spodobało się zdjęcie, na którym widnieję wraz z moim synem Grzegorzem. Kolejne zdjęcie, na którym widać mnie w towarzystwie Lina Ieluzziego w jego sklepie w Mediolanie, uzyskało 1011 polubień. I w ten sposób Grzegorz wygrał z Linem 😉

Zaskakująco wysoka może się wydać pozycja zdjęcia, do którego pozuję w moim ogrodzie, w stroju bardzo dla mnie nietypowym, mianowicie w koszulce polo. Mogę się tylko domyślać, że obserwatorom, którzy klikali polubienia, nie tyle chodziło o zdjęcie (a już na pewno: nie o pudełko z produktem, który polecam), lecz o tekst mu towarzyszący. Zachęcałem w nim do badania prostaty, podkreślałem znaczenie wczesnego wykrycia ewentualnego nowotworu i polecałem test, który może być pierwszym krokiem – chociaż nie zastąpi badania. Wspomniałem też o tym, że sam miałem zdiagnozowany nowotwór prostaty i że jestem całkowicie wyleczony dzięki odpowiednio wczesnemu wykryciu. A więc ponowię apel do wszystkich panów po 50 roku życia: badajcie swoją prostatę. Nowotwór złośliwy gruczołu krokowego jest drugą co do częstości chorobą nowotworową u mężczyzn, stanowiąc ponad 13% zachorowań. Wcześnie wykryty – jest całkowicie wyleczalny, ale nie zdiagnozowany na czas – jest zabójczy. Jest przyczyną aż 8,2% zgonów wśród mężczyzn. Nie znajdźcie się w tym gronie!

W pierwszej dziesiątce najbardziej lajkowanych zdjęć znalazły się 4, na których widnieję w garniturze z kolekcji zaprojektowanej przeze mnie dla eGARNITUR.pl. Chyba uprawniony jest wniosek, że garnitury z mojej kolekcji się podobają. Zresztą świadczą o tym nie tylko polubienia na Instagramie ale także – a może przede wszystkim – wyniki sprzedaży. Są bardziej niż zadowalające. Wierzę, że podobnie będzie z nową kolekcją, której premiera jest przewidziana na marzec 2022 roku. W skład kolekcji będzie wchodził m.in. smoking; bardzo klasyczny w formie, w kolorze czarnym, z kołnierzem szalowym. Smoking będzie miał swoje entré już niedługo, podczas wydarzenia niecodziennego i zaskakującego, które zrelacjonuję zarówno na blogu, jak i na Instagramie. Więcej na razie nie mogę zdradzić: trzeba poczekać do początku karnawału 2022 r.

3 komentarze

  1. Niesforny scholar, który z powodu "jedynki" z przyrody poprawia 8-klasę szkoły podstawowej 02/11/2021
  2. MapaNigerii 02/11/2021

Dodaj komentarz