Elegancki Kraków i Damosfera

elegancki Kraków

Elegancki Kraków to ważne wydarzenie w kalendarzu miłośników elegancji i stylu. Dokładnie pół roku temu pisałem o jego pierwszej edycji, a kilka dni temu miała miejsce edycja numer dwa. Tym razem współorganizatorem wydarzenia była Damosfera – portal kobiet z energią. Nie byłoby jednak Eleganckiego Krakowa bez pasji i niespożytej energii Adama – pomysłodawcy i głównego organizatora, który wspierany przez uroczą Marzenkę, dzielnie pokonuje trudności organizacyjne i umożliwia wszystkim chętnym wspólne spędzenie kilku godzin w miłej atmosferze. Atmosfera atmosferą, ale Adam zapewnia także część seminaryjną – bardzo interesującą. Tym razem były to dwie prezentacje: Mateusz (autor bloga 9 na Marszałkowskiej) i Justyna (Damosfera) mówili o trendach i artyzmie w modzie damskiej i męskiej, natomiast Bogusław, Łukasz i Leszek (z grupy Czasoholicy), mówili z wielką pasją o zegarkach. Niezwykłą atrakcją był też porywający show Sebastiana. Sebastian jest pasjonatem klasycznej męskiej elegancji i z tej racji uczestniczył w obu edycjach Eleganckiego Krakowa. Ale jest też zawodowym iluzjonistą i tym razem dał pokaz swoich możliwości, które wprawiły widzów w istne osłupienie. Podczas kuluarowych rozmów, gościom przygrywał zespół muzyczny Les Déboucheurs.

Tak jak podczas pierwszej swojej edycji, Elegancki Kraków odbywał się w uroczym Dworku Białoprądnickim. Dworek ten ma status centrum kultury, co niespodziewanie okazało się pewną wadą. Otóż zgodnie z niedawno znowelizowaną ustawą o wychowaniu w trzeźwości, w obiekcie takim nie można serwować alkoholu. Zatem jedna z atrakcji poprzedniej edycji eventu – degustowanie wina z polskiej winnicy, połączone z prelekcją winiarza – autora tego wina, nie była możliwa do powtórzenia. Natomiast – analogicznie jak na poprzedniej edycji – udało się Adamowi zapewnić piękną słoneczną i ciepłą pogodę. Wspólne zdjęcia, które są nieodłącznym elementem tego typu imprez, udały się dzięki temu nadzwyczajnie. Zresztą oceńcie to sami. Ich autorem jest Janusz Kita. Na pierwszym zdjęciu poniżej widzimy oczywiście Adama – organizatora i dobrego ducha przedsięwzięcia o nazwie Elegancki Kraków. Na kolejnym zdjęciu Adamowi towarzyszą Edyta i Kasia z Damosfery.

elegancki Kraków

elegancki Kraków

elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków elegancki Kraków

elegancki Kraków

15 komentarzy

 1. mmtt 29/04/2018
  • Jan Adamski 29/04/2018
   • mmtt 03/05/2018
 2. Wojtek G. 01/05/2018
  • Jan Adamski 01/05/2018
   • Wojtek G. 02/05/2018
 3. Chris 01/05/2018
  • Wojtek G. 02/05/2018
   • LadyM. 05/05/2018
    • Jan Adamski 05/05/2018
 4. spokojny 02/05/2018
 5. Hormizdas 02/05/2018
 6. Mariusz 04/05/2018
  • Przemysław 10/05/2018

Dodaj komentarz