TK Maxx i Bizuu charytatywnie dla Akademii Przyszłości

TK Maxx

Z niemałą satysfakcją włączam się w akcję charytatywną TK Maxx, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Sieć TK Maxx od lat wspiera program Akademia Przyszłości stowarzyszenia WIOSNA. Akademia Przyszłości to program, który udziela pomocy ponad 2000 dzieci z lokalnych społeczności w całej Polsce, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej lub rodzinnej i które w obliczu codziennych życiowych zmagań i szkolnych porażek straciły wiarę w siebie. Pomaga w osiąganiu lepszych wyników w nauce i przeprowadza od porażki w szkole do sukcesu w życiu. Więcej o programie można przeczytać tutaj.

Kilka dni temu miała miejsce inauguracja tegorocznej edycji akcji charytatywnej TK Maxx; od 15 maja do wyczerpania zapasów w sklepach sieci będzie można kupić przypinki i bandanki inspirowane motywem bohaterskości, które zostały zaprojektowane przez znane projektantki: Zuzannę Wachowiak i Blankę Jordan, występujące razem pod nazwą BIZUU. Cały dochód ze sprzedaży tych efektownych gadżetów zostanie przekazany na podopiecznych programu Akademia Przyszłości. Dodatkowo, od 15 maja do 3 czerwca będą prowadzone zbiórki funduszy na rzecz Akademii – przy wszystkich kasach TK Maxx znajdą się specjalne puszki, gdzie będzie można zostawić datek. W weekend 2-3 czerwca na najmłodszych będą czekać dodatkowe atrakcje w sklepach TK Maxx.

TK Maxx

Bandanki to akcesoria typowo damskie. W sklepach TK Maxx można je nabyć w cenie 12,99 zł za sztukę.

TK Maxx

Piękne przypinki wykonane techniką emalii, są do nabycia w cenie 4.99 zł za sztukę. Mogą z powodzeniem służyć do ozdobienia butonierki.

TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx

Poniżej prezentuję wybór zdjęć ze spotkania prasowego będącego inauguracją akcji charytatywnej. W spotkaniu brały m.in. udział dzieci, które są podopiecznymi Akademii Przyszłości. Zachęcam do odwiedzenia sklepów TK Maxx i nabycia opisanych gadżetów, co będzie równoznaczne ze wsparciem szlachetnej idei.

TK Maxx

duet BIZUU czyli Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan.

TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx TK Maxx

3 komentarze

  1. Wojtek G. 26/05/2018
    • Jan Adamski 26/05/2018
  2. Wojtek G. 27/05/2018

Dodaj komentarz