Zakupy w TK Maxx

zakupy w TK Maxx

Zakupy w TK Maxx to dobry sposób na wejście w posiadanie ciekawych i markowych produktów w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Jak moi czytelnicy zapewne pamiętają, wielokrotnie pisałem o TK Maxx w różnych blogowych wpisach. Składniki garderoby kupione we wspomnianej sieci bardzo często odgrywały ważną rolę w prezentowanych przeze mnie stylizacjach. Ponieważ ostatnio miałem przyjemność  wziąć udział w nagraniu video na FB TK Maxx (znajdziecie je na końcu wpisu), pomyślałem, że jest to dobra okazja do przypomnienia różnych sytuacji, gdy miałem na sobie ubrania z TK Maxx.

Tym, dla których zakupy w TK Maxx nie są chlebem powszednim, winien jestem jeszcze dodatkowe wyjaśnienie. Otóż liczba produktów w sklepach sieci jest tak duża, a dostawy tak częste (nawet kilka razy w tygodniu), że zakupy wymagają pewnej dozy cierpliwości. Receptą na sukces jest częste odwiedzanie sklepów, gdyż tylko wtedy możliwe jest wyłowienie prawdziwych perełek. Warto też mieć otwartą głowę i nie nastawiać się na coś konkretnego, lecz po prostu przeglądać produkty z różnych działów i czekać aż coś samo wpadnie w oko. Elementy garderoby warto przymierzać nawet wtedy, gdy na pierwszy rzut oka nie spełniają naszych oczekiwań. Bo może się okazać, że coś co na wieszaku wygląda niepozornie, założone i zestawione z innymi elementami – będzie wyglądać bardzo atrakcyjnie. W każdym razie mnie udało się wiele razy wyłowić prawdziwe skarby, a efekt tych moich sukcesów przedstawiam poniżej.

Warto jeszcze dodać, że jeśli szukacie niebanalnego pomysłu na prezent dla kogoś z przyjaciół lub krewnych, to może nim być karta upominkowa TK Maxx, którą można zakupić w sklepach i na stronie online. Taka karta jest bezterminowa, co eliminuje presję czasu, która nie jest pożądanym towarzyszem zakupów.

W swoich kontaktach z TK Maxx miałem to szczęście, że moja pierwsza wizyta w sklepie sieci – w centrum handlowym Blue City w Warszawie – zaowocowała od razu bardzo udanym zakupem. Była nim letnia marynarka z bawełny seersucker w biało – granatowe paski. Marynarka jest bardzo lekka, uszyta całkowicie na miękko, bez podszewki na plecach. Nic dziwnego, że latem jest jednym z moich ulubionych składników ubioru. Sprawdza się dobrze zarówno w stylizacjach smart każualowych; z elegancką koszulą i krawatem, jak i w całkowicie każualowych; z nieformalną koszulą lub koszulką polo. Dopiero wybierając zdjęcia do tego wpisu zwróciłem uwagę, że tę samą marynarkę włożyłem na spacer po Starym Mieście w Warszawie z Fabio Attanasio, jak i o rok wcześniejszy spacer z Luką Rubinaccim. A to potwierdza, że marynarka jest jedną z moich ulubionych.

zakupy w TK Maxx

zakupy w TK Maxx

zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx

zakupy w TK Maxx

zakupy w TK Maxx

Inna moja marynarka pochodząca z TK Maxx jest bardzo efektowna: dwurzędowa, szara w białe prążki, z białymi guzikami, idealnie się komponuje z białymi spodniami. Pierwsze zdjęcie z zestawu poniżej pochodzi z jedynego w moim życiu pokazu, na którym wystąpiłem jako model na wybiegu 🙂 Ostatnie zdjęcie pochodzi z Pitti Uomo w roku 2015. Jestem na nim u boku Mikołaja Pawełczaka, autora bloga Blue Loafers oraz Luki Rubinacciego.

zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx

Jednym z moich najbardziej udanych zakupów w TK Maxx jest letni, szary garnitur w prążki. Jest uszyty z przewiewnej wełny typu tropik, zaś marynarka jest całkowicie bez konstrukcji i ma tylko szczątkową podszewkę. Garnitur jest idealny do zastosowań dziennych podczas ciepłej, słonecznej pogody. Był ze mną m.in. na Pitti Uomo; ostatnie zdjęcie w zestawie pokazuje mnie w chwili gdy na placyku przed główną halą targów, udzielam wywiadu telewizji HD Fashion.

zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx

Powyższe zdjęcia mogłyby sugerować, że w TK Maxx można kupować jedynie letnie produkty. Oczywiście nie! Wybór różnych kurtek i innych zimowych ubrań jest tam zawsze ogromny. Ja wybrałem tam dla siebie kurtkę puchową, która miała mi służyć w codziennych eskapadach np. na zakupy, gdy trzeba wiele razy wsiadać i wysiadać z samochodu. Musiała być zatem odpowiednio krótka, a przy tym ciepła i wygodna. I taką znalazłem, a dodatkową premią okazał się fakt, że kurtka ma brustaszę, do której można włożyć poszetkę 🙂

zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx

Nie samymi okryciami człowiek żyje. Potrzebne są jeszcze różne akcesoria. Dobrze jeśli są ładne i stylowe, a jeśli przy okazji są praktyczne, to już pełnia szczęścia. Pamiętam, że gdy wybierałem się z wizytą do Lina Ieluzziego, planowałem wziąć dla niego i dla jego współpracownika – Giampaola Alliaty, prezenty w postaci butelek polskich trunków. Musiałem więc mieć jakąś torbę, która byłaby ładna, elegancka i stylowa, pasująca do mojej stylizacji, i mieściłaby wygodnie dwie butelki wraz z kartonowymi pudełkami. Skierowałem oczywiście swoje kroki do TK Maxx, gdzie nabyłem coś odpowiedniego. Torba stała się później jednym z najczęściej używanych przeze mnie akcesoriów. Do zdjęcia poniżej pozuję wraz z Lino i Giampaolo, a torba jest już opróżniona.

zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx zakupy w TK Maxx

Moje dotychczasowe zakupy w TK Maxx były bardzo udane. A jakie będą Wasze?

9 komentarzy

 1. Michał 12/04/2018
  • Piotr 12/04/2018
   • Jan Adamski 12/04/2018
 2. Przemysław 12/04/2018
 3. Krzysztof 12/04/2018
 4. Krzysztof 12/04/2018
 5. Kamahalan 13/04/2018
  • Jan Adamski 13/04/2018
 6. Kewin 14/04/2018

Dodaj komentarz