Najpiękniejsze ptaki z różnych stron świata

najpiękniejsze ptaki

Najpiękniejsze ptaki – i najładniej sfotografowane – goszczą dziś w moim wpisie dzięki uprzejmości właścicieli konta instagramowego NEBirds. Są nimi Matt Kusiak i Dana Shypula z Bostonu w stanie Massachusetts, USA. Fotografią zajmują się amatorsko; Dana jest nauczycielką zaś Matt pracuje jako przedstawiciel handlowy firmy produkującej sprzęt laboratoryjny. Fotografują ptaki głównie w Nowej Anglii (to rejon Stanów Zjednoczonych, w którego skład wchodzi kilka stanów, m.in. Massachusetts), ale podróżują też do innych krajów gdyż są związani z biurem podróży San Jorge Eco Lodges. Biuro to organizuje wyprawy celem obserwowania ptaków. Takie podróże muszą być bardzo ekscytujące; marzę o tym, żeby móc kiedyś wyjechać na taką wyprawę. Oczywiście nie do Nowej Anglii, Ameryki Południowej czy na Anarktydę, ale chociażby na Mazury lub do Puszczy Kampinowskiej.

Urobek fotograficzny z takiej wyprawy z przyjemnością zaprezentuję w przyszłych wpisach. A póki co, prezentuję najpiękniejsze ptaki z Instagrama NEBirds.

najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki najpiękniejsze ptaki

2 komentarze

  1. Cmarysia00@gmail.com 19/02/2022
  2. Cmarysia00@gmail.com 19/02/2022

Dodaj komentarz